Samochód na raty

Weź kredyt na samochód w formie wygodnych rat i realizuj marzenia!

Kupno wymarzonego samochodu ciężko sfinansować z własnej kieszeni. Dlatego do twoich rąk oddajemy ranking pożyczek samochodowych. Dzięki niemu zobaczysz jaka instytucja oferuje najkorzystniejszy kredyt na zakup twojego pojazdu. Wystarczy tylko porównać oferty na podstawie przykładowej kwoty i sprawdzić parametry każdego kredytu, aby w kilka minut przekonać się gdzie powinniśmy szukać wsparcia finansowego. Dzięki temu rankingowi zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas potrzeby na przeglądanie ofert.

Niezależnie od tego czy kupujesz nowy samochód prosto z salonu, czy też zdecydowałeś się na zakup używanego pojazdu, każdą taką transakcję możesz sfinansować za pomocą kredytu. W przypadku nowych i używanych samochodów możesz spotkać się jednak z pewnymi różnicami dotyczącymi kwestii formalnych.

Aby wziąć kredyt na nowy samochód niezbędne będą dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach oraz potwierdzenie zawarcia polisy OC i AC. Często bank wymaga także cesji praw z polisy ubezpieczenia w celu dodatkowego ubezpieczenia kredytu.

Kupując samochód używany do banku należy dostarczyć natomiast swój dowód osobisty oraz dokument potwierdzający wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. W przypadku tego typu pojazdów oprocentowanie kredytu może różnić się od identycznej oferty na samochód prosto z salonu. Dlatego ostateczne warunki pożyczenia pieniędzy z banku ustalane są podczas indywidualnej rozmowy z konsultantem.